HABERDAR OLUN

Hadoop kurumsal mantıkla geliştirilmiş bir yazılım değildir. Açık kaynak kodlu olması sebebiyle kurumsal şirketler için olmazsa olmaz olan birçok özellik mevcut değildir. Havooz, özellikle kurumsal şirketler için geliştirilmiş "Havooz Alarming" teknolojisi ile birlikte küme yapısında tanımlanmış haber verilmesi gereği düşünülen bütün hataları, uyarıları ve bilgileri birçok farklı yolla ilgili kişilere bildirilmesini sağlar.

Entegre Çalışır

HP OpenView gibi birçok kurumsal firmanın alt yapılarında olmazsa olmaz olarak kabul edilen alarm mekanizmalarıyla entegre olarak çalışabilir. Oluşturulan bilgilendirmeler ve alarmlar bu mekanizma aracılığı ile ilgili kişilere iletilebilir.

SMS ya da Mail?

Kurumsal mekanizmaların yanı-sıra, SMS ya da e-mail yoluyla bilgilendirme seçenekleri de mevcuttur bu mekanizmayla birlikte istenilen bilgilendirme istenilen zamanda istenilen kişiye iletilmiş olur.

Kimlere Gidecek?

Gerekli tanımlamaların yapılmasıyla birlikte hangi tip bilgilendirmenin kime ya da kimlere gideceği belirlenebilmektedir. Bir bilgilendirme aynı anda birden fazla kişiye gönderilebileceği gibi, çeşitli kısıtlamalar yapılandırılarak belli kısımların belli kişi ya da kişilere gönderilmesi sağlanabilmektedir.

Demo Sayfaları Paylaşılacaktır.