GÜVENLE İŞLEYİN

Havooz'un geliştirdiği teknolojiler arasında herhangi bir hata durumunda sistemi otomatik olarak kurtarabilen ve işin kaldığı yerden sekteye uğramadan devam etmesini sağlayan "Havooz Recovery" de yer alıyor.

Kimsenin Haberi Olmadan...

Havooz Recovery sistem üzerinde oluşan hatalara karşı otomatik kurtarma işlemi gerçekleştirerek sistemin işlerliğini kaybetmesini engelleyen bir teknolojidir. Sistemin kurtarılabileceği durumlarda otomatik olarak devreye girer ve kimsenin haberi olmadan gerekli düzenlemeleri yapar ve eğer kurtarma işlemi gerçekleştirilemezse gerekli kişilere Havooz Alarming üzerinden haber verir ve manuel işlemlerin yapılmasını sağlar.

Single Point of Faliure Problemine Karşı

Single point of faliure birçok dağıtık mimarinin kabusu durumundadır.  Dağıtık mimarinin merkezi bir beyin (Master) tarafından yönetilmesinin ve beyinin işlev görememesi durumunda bütün sistemin komut mekanizmasından yoksun kalması sonucunda işlevini yitirmesi durumudur. Bu durumlara karşı geliştirilen teknoloji ile birlikte, beynin işlevini kaybetmesi durumunda çalışan (Slave) makinelerden uygun olan bir tanesinin beyin görevini üstlenmesi ve toplam sistemin işlevselliğinin daimi olması sağlanmaktadır. Beyin görevini devralan makine sistemin kaldığı yerden devam etmesini ve aynı işlevsellikte çalışmasını sağlar.

Demo Sayfaları Paylaşılacaktır.