HIZLI YÜKLEYİN ZAMANDAN TASARRUF EDİN

Havooz, entegrasyon, bakım, onarım ve kurulum yapmasının yanı-sıra aynı zamanda da bir teknoloji şirketidir. Eksik gördüğümüz düzenlenmesi ya da sıfırdan geliştirilmesi gereken bir uygulama ihtiyacının doğması dahilinde kendi teknolojimizi yaratıyor, hızlı ve kişiye/kuruma/işe özel çözümler üretiyoruz.

Dağıtık mimarilerden söz ederken geleneksel mantıktan biraz da olsa ayrı düşmemizi gerektiren durumlarla karşı karıya gelebiliyoruz özellikle söz konusu Büyük-Veri'nin HDFS'e taşınması olunca, verinin işlenmeye hazır hale getirilmesi büyük sorun teşkil etmektedir. Havooz kendi geliştirdiği teknoloji olan "Dağıtık Yükleme" sayesinde Büyük-Veri'nin HDFS'e taşınmasını bir sorun olmaktan çıkartıyor.

 

Geliştirilen Teknoloji Neler Getiriyor?

"Dağıtık Yükleme" teknolojisi ağın bütün potansiyelini kullanmak üzerine kurulmuş bir teknolojidir. Verinin HDFS'e gönderilmeden önce parçalara ayrılarak küme yapısındaki bütün bilgisayarlara dağıtılmasını sağlar. Bununla birlikte hem verinin gönderim hızı küme yapısındaki bilgisayar sayısıyla doğru orantılı olarak artar hem de HDFS'in kendi dağıtma mekanizması kullanılmadan bütün veri dengeli olarak dağıtılmış olur.

Demo Sayfaları Paylaşılacaktır.